Onmon

Contact

Cauti informatii sau ai o problema cu masina?

Consilierii nostri iti stau la dispozitie

Vanzari Braila

DN 22B Km 4, Brăila

Director Vânzări Renault / Cecilia Kirschner
tel: 0741.058.490
e-mail: cecilia.kirschner@apan.ro

Consilier Vânzări Renault / Daniel Carp
tel: 0740.252.041
e-mail: daniel.carp@apan.ro

Consilier Vânzări Renault / Roxana Adochiței
tel: 0753.207.490
e-mail: roxana.adochitei@apan.ro

DN 22B Km 4, Brăila

Director Vânzări Nissan / Cecilia Kirschner
tel: 0741.058.490
e-mail: cecilia.kirschner@apan.ro

Consilier Vânzări Nissan / Bianca Zaharia
tel: 0753.036.370
e-mail: bianca.zaharia@apan.ro

Consilier Vânzări Nissan / Daniel Covaliov
tel: 0740.252.042
e-mail: daniel.covaliov@apan.ro

DN 22B Km 4, Brăila

Director Vânzări Dacia / Daniel Mocanu
tel: 0740.200.601
e-mail: daniel.mocanu@apan.ro

Consilier Vânzări Dacia / Cristina Gheorghe
tel: 0741.076.574
e-mail: cristina.gheorghe@apan.ro

Consilier Vânzări Dacia / Marius David
tel: 0740.252.044
e-mail: marius.david@apan.ro

Vanzari Galati

Bd. George Coșbuc Nr. 148, Galați

Director Vânzări Renault / Monica Avram
tel: 0751.019.376
e-mail: monica.avram@apan.ro

Consilier Vânzări Renault / Liviu Munteanu
tel: 0740.235.200
e-mail: liviu.munteanu@apan.ro

Consilier Vânzări Renault / Aurelian Jalba
tel: 0749.049.781
e-mail: aurelian.jalba@apan.ro

Bd. George Coșbuc Nr. 148, Galați

Director Vânzări Nissan / Monica Avram
tel: 0751.019.376
e-mail: monica.avram@apan.ro

Consilier Vânzări Nissan / Valentin Costea
tel: 0753.647.877
e-mail: valentin.costea@apan.ro

Consilier Vânzări Nissan / Tiberiu Galea
tel: 0740.168.406
e-mail: tiberiu.galea@apan.ro

Bd. George Coșbuc Nr. 148, Galați

Consilier Vânzări Dacia / Viorel Tecaru
tel: 0753.086.388
e-mail: viorel.tecaru@apan.ro

Consilier Vânzări Dacia / Violeta Dumitru
tel: 0743.203.033
e-mail: violeta.dumitru@apan.ro

Consilier Vânzări Dacia / Victor Petrescu
tel: 0740.252.043
e-mail: victor.petrescu@apan.ro

Service Braila

DN 22B Km 4, Brăila

Tel fix: 0239.617.100

Director Service / Ciprian Bratan
tel: 0743.284.956
e-mail: ciprian.bratan@apan.ro

Recepție Service / Grigore Elena
tel: 0745.396.778
e-mail: service@apan.ro

Recepție Service / Dorin Bogdan
tel: 0745.028.364
e-mail: service@apan.ro

Garanții / Cristian Ghiorghi
tel: 0745.396.778
e-mail: service@apan.ro

DN 22B Km 4, Brăila

Tel. Fix: 0239.617.100

Director Service / ing. Gheorghe Tudose
tel: 0745.396.772
e-mail: gheorghe.tudose@apan.ro

Consilier Service / Liviu Dobre
Consilier Service / Laurențiu Ștefănescu
Consilier Service / Marcu Daniel
tel: 0742.290.790
e-mail: receptie.dacia@apan.ro

DN 22B Km 4, Brăila
Tel fix: 0239.617.100

Director Caroserie / Lovin Marius Cristian
tel.: 0745118344
marius.lovin@apan.ro

Consilier Clienti / Musat Mariana
tel.: 0752067081
mariana.musat@apan.ro

Consilier Clienti / Dediu Alexandru
tel.: 0748258867
alexandru.dediu@apan.ro

Consilier Clienti / Novacescu Codrin
tel.: 0740012888
codrin.novacescu@apan.ro

Service Galati

Director Service Viilor:
Carmen Petropol
Tel: 0755 106 959

Receptie Mecanica Viilor
Tel: 0236.419.898 / 0741.073.295

Consilieri service:

Alin Ene
Tel: 0236.419.898 / 0741.073.295

Claudiu Miron
Tel: 0236.419.898 / 0741.073.295

Rosu Alexandru
Tel: 0236.419.898 / 0741.073.295

Receptie Caroserie:

Catalin Angheluta
Tel: 0236.419.898 / 0753.095.665

Bd. George Coșbuc Nr. 148, Galați

Tel. Fix: 0336.401.128

Responsabil Atelier / Mihai Zlatan
tel: 0748.209.427
e-mail: mihai.zlatan@apan.ro

Consilier Service / Alexandru Bălan
tel: 0755.106.949
e-mail: programari@apan.ro

Bd. George Coșbuc Nr. 148, Galați

Tel. Fix : 0336.401.128

Responsabil Atelier / Mihai Zlatan
tel: 0748.209.427
e-mail: mihai.zlatan@apan.ro

Consilier Service / Alexandru Bălan
Consilier Service / Lupu Claudiu
Consilier Service / Cerbu Mihai
tel: 0755.106.949
e-mail: programari@apan.ro

ALĂTURĂ-TE ECHIPEI APAN

Dacă îți dorești să faci parte din echipa APAN, trimite CV-ul la cariere@apan.ro

AI O SUGESTIE SAU O RECLAMAȚIE?

Trimite-ne un mesaj la reclamatii@apan.ro dacă ai o sugestie sau o nemulțumire.
Îți mulțumim!

TOP